BASIN

Yüksel Günver, Kemerburgaz'ın lüksüne imzasını atıyor

30 Kasım 2017 Perşembe

İstanbul Göktürk' de Kemercity markası ile hayata geçirdiği butik ve lüks projeler ile Göktürk' ün modern kent görünümüne katkı sağlayan Gün İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı, İnşaat Mühendisi Yüksel Günver, Kemerburgaz' da yapımına başladığı Kemerville projesi ile yine sektör standartlarının üzerinde bir projeye imzasını atmış oldu.

20 yıldır inşaat sektöründe yaşam ve yatırım değeri yüksek projelerle inşaat sektöründe ön plana çıkan Gün İnşaat bu zamana kadar yüzlerce ailenin ev sahibi olma mutluluğuna ortak oldu. Göktürk' de proje geliştiren ilk markalardan olan Gün İnşaat rotasını çevirdiği Kemerburgaz' da da ilkleri gerçekleştiriyor.

5000 m2 alana kurulan ve yüzde 70 i yeşil alan olarak planlanan Kemerville projesi 8 blokta toplam 40 konut bulunuyor. Her blokta 4 dubleks dairenin yer aldığı ve bu özelliği ile villa konseptinde bir proje özelliği taşıyan proje mimarisi ve geniş sosyal alanları ile insanlardan yoğun ilgi görüyor.

130 ile 184 m2 arasında farklı konut tiplerinin yer aldığı Kemerville projesi, sakinlerine yılın 365 günü tatil konforunda günlük yaşam sunuyor. Sinema, sosyal kulüpler, spor tesisleri, cafe,restoran, market, firness,sauna,yüzme havuzu gibi bir çok sosyal alanı içinde barındıran projede 7 den 70 e tüm insanlar, keyifli bir yaşam sürme imkanına sahip olacak.

İstanbul Amerikan Robert lisesinden mezun olduktan sonra, İTÜ İnşaat fakültesinde lisans, ardından da Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesinde yüksek lisans eğitimini tamamlayan İnşaat Mühendisi Yüksel Günver Türkiye' nin önde gelen inşaat şirketlerinde yöneticilik yapmış bir isim.